Prispôsobený živé nafukovacie knihy replika pre udalosti v reklamnej sieti

Novinka

€404.55

Vlastnosti Produktu: 1.Jednoduché nastavenie a demontovať,l únik a malé po deflovaných 2.Jednoduché skladovanie a prepravu

3.Vysoká odolnosť a vysoké roztrhanie 4.Vodotesný materiál Výrobku údaje: 1.Veľkosť :Prispôsobiteľné 2.Dúchadlo : Zabezpečiť mnoho druhov vzduchu, dúchadlá pre rôzne krajiny, využitie.Ako 110V alebo 220V, 50Hz alebo 60Hz a tak ďalej. 3.Materiál : 210D PU potiahnuté oxford 4.Príslušenstvo : CE/UL uvedené dúchadlo, povrazy,vrecia s pieskom,všetky sú vyrobené a pripravený ísť, 5.Spracovanie : (1) používanie dvojité šitie so štyrmi vlákna ( 2) používame dvojité šitie a troch alebo viac šitie s výstužou na vysoké napätie oblasti.ProductShow:

Vlastný Dizajn je k dispozícii s: Farba, veľkosť, logo, atď

Nám môžete odoslať svoje obrázky alebo dizajn,náš profesionálny dizajnér bude 3d kresby pre vás, všetky údaje budú potvrdené s vami pred začatím výroby

Dodacia Lehota:

Zvyčajne 7-10days PaymentTerms: akceptujeme alipay na www.agc.sk,môžete platiť pomocou Visa, Kompozícia ,Western Union, a TT,všetky platby sú prijímané prostredníctvom zabezpečenia procesor ESCROW.ak máte nejaké problémy s platbou,kontaktujte nás prosím správy,e-maily,alebo obchodný manažér .Poštovné: (1)Prosím skontrolujte dodaciu adresu, pred uskutočnením platby,alebo pošleme th e tovaru na adresu necháte na objednávke sú len informatívne. (2)Dodacie Podmienky:Podľa FEDEX/UPS/TNT/EMS/DHL express alebo iné výslovné alebo letecky. (3)sledovacie číslo bude aktualizovať na www.agc.sk, akonáhle je tovar dodávaný. (4)Colné poplatky sú kupujúci' resiponsibility,nevieme to,môžete vyšetrovanie miestneho Colného úradu.

Štítky: t50 odtiene sivej, rozlíšenie ipad, oceľový nábytok, swingman košele, tapis dom dieťa, st martin zájazdy, reed knihy zadarmo, varnou doskou kanvica, radin tee tričko.

Materiál Oxford
Názov Značky BINLE
Vekové Rozpätie Grownups
Príslušenstvo Dúchadlo,povrazy,vrecia s pieskom
Použitie Podujatie alebo strany
Dizajn Nafukovacie Trampolína
Pôvod Čína
Číslo Modelu SH-383063
Druh Nafukovacie Vyhadzovač
Farba Rovnaké, ako obrázok alebo vlastné

Napíšte svoju recenziu!

Prispôsobený živé nafukovacie knihy replika pre udalosti v reklamnej sieti

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty