16-Palcové Pivónia Skúmie Vencov,Umelých Pivónia Kvetinový Veniec Dvere Veniec S Zelené Listy Jarný Veniec Na Vchodové Dvere,Weddi

Novinka

€12.27

16-Palcové Pivónia Skúmie Vencov,Umelých Pivónia Kvetinový Veniec Dvere Veniec S Zelené Listy Jarný Veniec Na vchodové Dvere,Weddi Pivoňka Skúmie Veniec je nádherný stvorenia.Krásne Pivónia, kvety spolu s bobule,púčiky a zelené listy sú usporiadané spolu tvoria nádherný veniec.Odvážny, ale zemité farby veniec priťahovať pozornosť, ale nikdy uložiť.

Krásny design veniec je rovnako ohromujúci tradičné alebo moderné izba dekor.Môžete dať veniec na stenách alebo na stred tabuľky.Môžete zavesiť na dvere príliš,aby to bolo pestrejšie.

16 Palcov Pivónia Skúmie Veniec z domu sa ľahko udržiavať.Zabaľte ho preč, keď ho nepoužívate a nájdete to rovnako čerstvé zakaždým, keď vybalíte.Jednoducho pomocou čistej suchej tkaniny na prach je raz v čase,keď veniec je v prevádzke.Použitie kvalitných materiálov zaručuje veľkú odolnosť výrobku.

Odvážne farby a strát a jemný efekt,štruktúru a odtieň bude čerpať oko,Ideálny pre dovolenku alebo celoročne,Môžu byť použité na predné dvere na krytú verandu

Farba:mliečne biela +zelená

Materiál:krep +ratan

Veľkosť:vonkajší priemer cca 40 cm

Obsah Balenia:

1*predné dvere dekor

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Štítky: rám prútia, umelé rám, ženy ruky tašku s dopravou zadarmo, dom veniec, 3d kombinézu, umelé begonia, dekor statku, mobilný telefón reproduktor, prútený venček rám, značka alarmu.

Tvar KOLO
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Plastové

Napíšte svoju recenziu!

16-Palcové Pivónia Skúmie Vencov,Umelých Pivónia Kvetinový Veniec Dvere Veniec S Zelené Listy Jarný Veniec Na Vchodové Dvere,Weddi

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty