15k/h Vertikálne nehrdzavejúcej ocele Brúska Multi-funkčná komerčná catsup kameň mleté arašidy, arašidové omáčkou brúska 1pc

Novinka

€278.47

15k/h Vertikálne nehrdzavejúcej ocele Brúska Multi-funkčná komerčná catsup kameň mleté arašidy, arašidové omáčkou brúska 1pc

Smerový tlak, viacstupňové pohon, netto squeeze, vstavané vákuové distribúcia, olej, Účinné oddelenie olej a nečistoty.

Obrázok znázorňujúci:

Vezmite prosím na vedomie, ako je uvedené nižšie:

Ak sa rozhodnete "predávajúci spôsob dopravy"(368.42 usd), ktorý vám pomôže zariadiť zásielky mora a dodanie vášho najbližšieho prístavu!

Ak je doprava po mori, po príchode prístavu určenia, je kupujúci musieť zaplatiť cieľový port poplatky (napr. terminál manipulačné poplatky, dokumenty, poplatky, poplatky za skladovanie, ect), daň vykonať colné odbavenie a vyzdvihnúť tovar.

Ak sa rozhodnete DHL / ARAMEX/ FEDEX,TNT ,UPS, ATD, ktorý vám pomôže zariadiť zásielky international express a priamo doručenie na vašu adresu(DVERÍ K dverám SLUŽBY)!

1)s cieľom chrániť vaše položky a vyhnúť sa akejkoľvek škody z prepravného procesu, Keď dostanete balík, Kupujúci by mali kontrolovať balík / tovar starostlivo pred podpísaním prevzatia tovaru.

Ak existuje akékoľvek škody, obráťte sa na miestne ARAMEX / DHL / Fedex požiadať sťažností a reklamácií ALEBO kontaktujte sa s nami do 24 hodín.Potom si fotografie za poškodený stroj a balení, ihneď odoslať správu na nás, pomôžeme vám vyriešiť problémy.

2)ak máte nejaký problém o výrobok, alebo doprava, Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém.Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a budeme robiť naše úsilie na vyriešenie problémov.

3)A vaša odozva je veľmi dôležité našej predajni, Ak ste spokojný s našim výrobkom a náš server ,po potvrdení tejto objednávky, Prosím, zanechajte nám pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, sme aj vám "IDEÁLNY 5 HVIEZD",

Keď ste ohodnotili dodacia lehota časť vezmite prosím na medzinárodnej tranzitnej do úvahy.Vaše uznanie bude nás viac veria na rozvoj podnikania a vás slúžiť lepšie.

Štítky: Arašidový, maslo maker, loptu arašidové, arašidové maslo stroj maker, brúsenie kameňa, maslo arašidové, arašidové tričko, grind koliesko, kamenný mlyn, grind arašidové.

Kapacita 15k/h
Priemer násypky 35 cm
Príslušenstvo omáčka brúska
Výkon (W) Iné
Názov Značky LZHZXY
Farba z nehrdzavejúcej ocele sivá
Použitie arašidy, arašidové catsup semená Slnečnicové, ľanové semeno omáčkou
Jemnosť 120mesh
Napätie (V) Iné
Číslo Modelu 100
Certifikácia ce
Materiál z nehrdzavejúcej ocele
Funkcia arašidové omáčkou brúska

Napíšte svoju recenziu!

15k/h Vertikálne nehrdzavejúcej ocele Brúska Multi-funkčná komerčná catsup kameň mleté arašidy, arašidové omáčkou brúska 1pc

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty