6 KS Tehla Spriahnuté Prírodného Dreva Backsplash 3D Vzor Panel Drevené Mozaiky Steny Dlaždice DQ087

Novinka

€302.98

Podrobný Popis

1. Každý hárok tento kameň je približne 1 sq ft (12 palcov * 12 palcov) na list, 1 štvorcových je 1 list, existuje 11 štvorcových metrov na 1 meter štvorcový 2. Oka sú namontované na kvalitné vlákno sklo 3. Jednoduchá inštalácia vášho mozaikové dlaždice projekty

Aplikácia

1. Nepriepustné prvky, tak to je skvelé pre vnútorné a vonkajšie použitie, takže vlhkosti nie je problém 2. Skvelé na podlahy a steny 3. Najobľúbenejšie do kúpeľne, kúpele, kuchyňa backsplash, steny fasády, bazény, ako aj rôzne iné aplikácie

Vlastnosti

1. Silná, odolná, znečistenia zadarmo 2. Iba najlepšiu kvalitu dlaždice sú vybrané ako naše dlaždice sú kontrolované na kazov pred zásielky.

Balenie

Všetky produkty budú starostlivo zabalené (bublina zabalené alebo zabalené v papieri) s kartóne pred odoslaním, aby sa zabránilo akémukoľvek poškodeniu počas prepravy, môžete si byť istí, že o problém.Tiež, výrobky sa dodávajú s DHL/ FedEx/ UPS atď.vzduch vyjadriť tak, že zákazník môže prijímať jeho package skôr.Tiež, sme schopní zabezpečiť mora zásielky ako dobre.

Inštalácia

1. Uistite sa, že povrch steny ploché a jasné. 2. Položiť bielu malty na stenu rovnomerne s dentate nástroj.Medzitým, kým vložiť malty na zadnej strane mozaika 3. Inštaláciu mozaiky list na stene v správnej polohe 4. Veci do interstice s ideálnymi farebnou hmotou po biela hmota je úplne stuhnutý 5. Čistenie povrchu mozaikové dlaždice s mäkké duster.

O Nás

MyBuildingShop.com je nový rastie a diverzifikované on-line platforma pre domáce dekorácie, domáce zlepšenie, stavebné materiály a remolding materiálov distribútor so sídlom v Guangzhou City, Provincia Guangdong, Čína.MyBuildingShop.com poskytuje sklo, obkladačky, kamenné obkladačky, sklo, zmes kameňa, obkladačky, kovu, obkladačky, sklo zmes kovových obkladačky, z nehrdzavejúcej ocele mozaikové dlaždice, hliníkové obkladačky, praskanie sklenené mozaikové dlaždice, porcelán mozaikové dlaždice, keramické obkladačky, perleť dlaždice, shell, obkladačky, kovové mozaikové dlaždice, mramor obkladačky, krištáľové sklo, obkladačky, farieb, maľovanie na sklo, obkladačky v továrni ceny.Všetky zdroje MyBuildingShop.com sú priamo od dodávateľov, výrobcov, ktoré sú umiestnené v jednej z Čínskych štyri slávne mestá, známe pre ich svet-slávny budovy keramiky Foshan City, Provincia Guangdong.Na manufactories ponúkajú najlepšiu kvalitu dlaždice s najvyšším štandardom na celom svete.Dlaždice sú predávané priamo na Americkej, Európskej, talianskych a svetových trhoch.Vyrezávanie sprostredkovateľov, sa dostať SKUTOČNÉ výrobné veľkoobchodné ceny a získať čo najväčší zisk z MyBuildingShop.com.Naše výhody sú nasledovné, v porovnaní s ostatnými konkurentmi: 1. MyBuildingShop.com nie je len obchod pre remolding materiálov, ale aj pre váš domov.Nie sme len predaj stavebný & remolding materiálov pre vašu kúpeľňu & kuchyňa; medzitým sme predaja domov dekorácia pre vaše bývanie, kreslenie alebo posteľová izba.MyBuildingShop sa snaží, to je najlepšie, aby sa stal veľkoobchod domáce zlepšenie & domáce dekorácie trhoch.Pre vás vytvoriť teplé, zdravé a šetrné k životnému prostrediu zelené domy. 2. Skutočné veľkoobchodné ceny.Všetky zdroje MyBuildingShop.com sú priamo od dodávateľov, výrobcov.Manufactories ponúkajú najlepšiu kvalitu výrobkov s najvyšším štandardom na celom svete priamo na Americkej, Európskej, talianskych a svetových trhoch.Bez akýchkoľvek sprostredkovateľov, to robí (veľkoobchody) získať väčšie zisky. 3. Blesk-rýchle dodanie, 1-2 dni plus poštovné.Všetky produkty budú odoslané prostredníctvom DHL air express.Bez ohľadu na to, nech ste kdekoľvek, tak dlho, ako DHL môže byť dosiahnutý úspešne, môžete získať balík po 3-5 pracovných dní po jej dodaní. 4. Jedinečné služieb zákazníkom.Sme vždy na našich služieb.Pre akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom nasledujúcich spôsobov: e-mail: [email protected] Môžete dostať odpoveď do 24 hodín.

Často kladené otázky pre Matku Peral Dlaždice

100% Prírodná perleť dlaždice, to je nazývané shell dlažba, seashell dlaždice, shell mozaikové dlaždice.Perleť dlaždice sú 100% prírodné produkty, ktoré prichádzajú z prírodných shell, č priemyselných odpadov alebo energie boli použité pri výrobe krásne shell mozaikové dlaždice, teda kvalifikovať ako "zelené" výrobky.

Prečo perleť Dlaždice nárok na Zelenej produkt?

Štítky: hroty kolesa zime, spike náramok pár, pridaním stehna podväzkový, spike sklo fajčenie, tretry, topánky onemix, točiť na vlasy 3200 ot. / min., hroty rybárske prúty, pridaním hoop náušnice, mieche zranených.

Špecifikácia Single-piece Package
Veľkosť Hárka 300x600mm
Veľkosť Čipu Zmes
Hrúbka mm
Štýl Moderné
Materiál Drevo
Pôvod CN(Pôvodu)

Napíšte svoju recenziu!

6 KS Tehla Spriahnuté Prírodného Dreva Backsplash 3D Vzor Panel Drevené Mozaiky Steny Dlaždice DQ087

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty