300pcs/veľa 250 ml Bieleho PET Krém fľaše,250 ml Mlieko, čerpadlo na vodu,250ml kozmetické kontajner,kozmetické balenia

Novinka

€337.12

1. Kapacita: 250 ml

2. Materiál: PET

3. Farba: biela (čerpadlo má bielu,čiernu a jasné farby)

4. Celková výška 188mm

5. Spodný Priemer: 50mm

PROSÍM, VYBERTE si čerpadla FARBU, AKO CHCETE,ALEBO nebudeme LOĎ.VĎAKA.

Fľaše farbu, môže byť trochu inak s obrázkom vzhľadom na svetlo, odraz.

Budeme si vybrať spôsob dopravy podľa

množstvo a svojej krajine.Môže si vybrať podľa

FEDEX,ale môžeme zaslať prostredníctvom EMS.Dúfam, že sa vám môže

pochopiť.Vďaka.

Informácie O Platbe

1. Akceptujeme Viazaný ,PP&West Únie

2. Obrázky majú len orientačný, pretože fotografiu dôvodu.Vezmite prosím na položku získate ako štandard.

3. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred kúpou.Budeme deklarovať vlastnú faktúru s nižšou hodnotou, sme nižšie peňazí je len pre pomáha vám ušetriť peniaze.

4. Prosím, uveďte vaše osobné požiadavky, ako sú farby, obaly, v hodnote vyhlásenie atď.na www.agc.sk správu, keď budete platiť aj pre nás.Zároveň nechať vašu e-mailovú adresu, aby nás pre naliehavé kontakt.

5. Ako kupujúci, je to vaša povinnosť platiť daň pri vytvorení objednávky zo zahraničia.Naša cena nezahŕňa dane, DPH, alebo iné skryté poplatky.Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

Prepravné Informácie

1. Máme loď na celom Svete, Sme podporu dropshipping.

2. Máme loď položky doporučenou air mail/ alebo vyjadriť ako DHL/UPS/EMS/FEDEX.Abot express lodnej dopravy , budeme zvoliť spôsob dopravy, ako váš množstva a svojej krajine.Napríklad,možno môžete vybrať, EMS,ale môžeme loď tým, FEDEX.Môže si vybrať, FEDEX,ale môžeme zaslať prostredníctvom EMS.Pretože sme si stanovili expedičný poplatok ako na najnižšiu cenu.Všetky express bude účtovať prepravné podľa okno volum okrem EMS (Niekoľko krát,aj EMS bude účtovať poplatok, ak volum nad odosielateľovi ustanovenia.)Ak je hmotnosť je vyššia ako volum,zvyčajne sme loď spoločnosťou UPS alebo FEDEX.Ak nemôžete prijať zmeniť spôsob dopravy,prosím, nerobte objednávky.Dúfam, že sa vám môže porozumieť.Vďaka.

3. Tovar vám bude dodaný do zasľúbenej čas.Nejaký čas, dátum bude oneskorené v dôsledku nedostatočných alebo dovolenku.Avšak, budeme vás informovať prostredníctvom e-mailu.

4. Dodacia lehota:

1) letecky mail : vo Všeobecnosti, o 15-25 dní (Doprava Zadarmo)

Expresné: Všeobecne o 5-10 pracovných dní

2) väčšina krajín, v 10 až 20 pracovných dní.okrem Západnej európe ,Afrike .(15-30 dní.)

3) ak ste nedostali položka na Čas Doručenia , Prosím, kontaktujte nás e-mailom alebo Aliexpree správy.ak máte akékoľvek otázky alebo otázky ,normálne, vaše mailová byť odpovedali do 24 Hodín.Ak ste stále nenašli dostal odpoveď po 24 hodín, prosím, skontrolujte spam z vašej e-mailovej schránky.Budeme sa snažiť v našich silách, aby vám najlepšie riešenie prostredníctvom komunikácie.

Spätná väzba

1. Nenechávajte Negatívnej spätnej väzby, bez žiadajú nás o pomoc.Najprv nás kontaktujte, ak máte nejaký problém.Sme vám najlepšie riešenie.Vopred vám ďakujeme za vašu spoluprácu.

2. Nechajte nám spätnú väzbu pre nás po tom, ako dostanete položky, pre informovanie nás, že ste dostali položky.

3. S cieľom poskytnúť vám lepšie služby, prosím, spracovanie transakcie celkom.Spätná väzba je náš život, pred odchodom neutrálne alebo negatívne pripomienky, prosím kontaktujte nás a získajte lepšie riešenie. (Nie je možné vrátenia hodnotenie v new www.agc.sk politiky), pretože sme tiež zvážiť NEUTRÁLNE odozvu ako NEGATÍVNU spätnú väzbu .

Vrátenie a Vrátenie peňazí

1. Vrátenie alebo výmena vyžiadanie je k dispozícii iba žiadostí v rámci 1 týždňa po položka prijaté & vrátenie položky ako v rovnakom stave, v akom prijaté.

2. Prosím, kontaktujte nás na žiadosť o vrátenie povolenia.Vaše meno, aukcie, číslo a dôvod pre vrátenie by mali byť zahrnuté v e-maile.Všetky položky vrátil, musí obsahovať všetky originálne balenie.

3. Prosím repack položky opatrne.Položky vrátil sa bude testovať a nových náhradných bude odoslaný kupujúcemu ihneď, ak nájsť chybné.V prípade, že vhodnou náhradou nie je k dispozícii, potom vrátenie bude vydaná.Doprava, manipulácia a poistné poplatky sú nerefundovateľné.

4. Ak je položka zistí chybný, tovar vám bude zaslané späť kupujúcemu na kupujúci náklady.Položky vrátený bez čísla RMA budú odmietnuté a vrátené odosielateľovi.Kupujúci je zodpovedný za Všetky Návrat Poštovné a Prepravné náklady.Kupujúci je zodpovedný za dodatočné prepravné náklady na položky, ktoré sú vrátené odmietol a/alebo nedoručila.Neprijímame žiadne vráti bez povolenia číslo na obale alebo etikete sa vrátil v roku.

Štítky: krém kozmetický kontajner 250ml, 250ml kozmetické balenia, zlato 150ml kozmetické kontajner, krém jar, 250ml kozmetické jar, 250g kozmetické jar, 250 ml jar, 250ml kremíka kontajner, 250 ml fľaša plastová, 2ml kozmetické kontajner.

Číslo Modelu no
Veľkosť 250ml
Položka Druh Fľašiach

Napíšte svoju recenziu!

300pcs/veľa 250 ml Bieleho PET Krém fľaše,250 ml Mlieko, čerpadlo na vodu,250ml kozmetické kontajner,kozmetické balenia

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty