Fitness Cvičenie Členok Odolnosť Kapely Nohu Školenia Odolnosť Kapely a Agility Tréning Nástroj Fitness Vybavenie pre Domáce Posilňovne, Jóga Wo

Novinka

€8.23

Popis

Členok odolnosť kapely sú obvykle kruhového gumičky, ktoré sa viažu na váš členok.Používa sa na posilnenie svalov dolnej časti tela.Naše členok odolnosť kapely rukoväte, aby nohu a členok cvičenie jednoduché a zábavné.Nastaviteľné popruhy zabezpečiť,, že jedna veľkosť pre všetkých.Zabudnúť na tých nepríjemne podložky kopať do nôh; tieto mäkké rukoväte pripojiť na členok odolnosť kapely a odolnosť.Vonkajšie vložené D-krúžok poskytuje pevnosť a stabilitu.

Funkcia

- Farba: Modrá

- Materiál: polyester+kov+hubky

- Veľkosť: 30 x 1,5 x 0,5 cm

- Naše mäkké a pohodlné členok odolnosť kapely rukoväte, aby nohu a členok cvičenie jednoduché a zábavné.

- Pomáhajú vytvárať strong prvý krok urýchli a cieľ listu-na-izolovať vnútorné a vonkajšie stehenné svaly.

- Strenghen nohu na zlepšenie beží, vertikálny skok, mobilita, vytrvalosť.Obzvlášť veľký v krátkom praskla šprinty školenia a dynamické agility cvičenia.

- Nastaviteľné popruhy zabezpečiť,, že jedna veľkosť pre všetkých.Členok Popruhov športovcov, trénerov, lektorov, fyzioterapeutov a zdravo zmýšľajúcich ľudí všetkých vekových kategórií.

1 x Odolnosť Kapely

Štítky: vybaviť footbal, ženské odolnosť proti školenia, extra odolnosť proti školenia, crossfit materiál, funkčné odolnosť proti školenia, footbal, úsek jogy, odolnosť tréning nohavice, futbalový tréning vybaviť, telocvičňa tricep.

Oddelenie Meno MUŽI
Pôvod CN(Pôvodu)

Napíšte svoju recenziu!

Fitness Cvičenie Členok Odolnosť Kapely Nohu Školenia Odolnosť Kapely a Agility Tréning Nástroj Fitness Vybavenie pre Domáce Posilňovne, Jóga Wo

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty