Bezdrôtové Čašník Bzučiak Volanie Systému Dlhé vzdialenosti Vzdialenosti Najlepšie Ceny Reštaurácia Pager Nastaviť(8 sledovať+100 tlačidlo)

Novinka

€902.65

Bezdrôtové Čašník Bzučiak Volanie Systému Dlhé Vzdialenosti Vzdialenosti Najlepšie Ceny Reštaurácia Pager Nastaviť

(8 sledovať+100 tlačidlo)

1 Nastavte Bezdrôtové Čašník Bzučiak Volanie Systému, Vrátane:

8 x K-300plus-červená náramkové hodinky ( hodinky predvolené je Červená , ak sa vám páči, čierna alebo zelená, môžete ma správu)

100 x K-A2-Wred tlačidlo hovor ( máme všetky farby pre váš výber, ak budete potrebovať ďalšie farby, kontaktujte ma kedykoľvek)

Bezdrôtové Čašník Bzučiak Volanie Systému je široko používané v oblasti služieb.To sa skladá z tabuľky tlačidlo pre hostí použitie a prijímač signálu pre čašník alebo servírka použitie.Keď klient potrebuje akúkoľvek službu, on alebo ona stačí stlačiť tlačidlo blízkosti mu, alebo jej, jeho, alebo jej stôl číslo sa bude zobrazovať na PRIJÍMAČ s hlásenia hudbu alebo zvuk.Tak čašníci ponúkali služby veľmi včasné

Špecifikácia zápästie pager prijímač K-300plus-červená: 1. Môže pracovať s 500pcs 1-key a multi-tlačidlo vysielača max 2. Môžu sa zobrazovať 3 skupina číslo v jeden čas 3.Zobraziť 4-miestne číslo z 0001-9999 a prvé písmeno canbiando A-Z 4.Môže nadobudnúť rôzne služby typ cez slová, alebo list.(hovor;účet;piť; dezerty ; pomoc pod a-Z) 5. Môžete nahrať, keď hovor prísť a Môže počítať hovor časy každé číslo 6.Môžete uložiť 50 hovorov a sledovať históriu hovorov nahor a nadol 7.Ukazuje aktuálny čas, keď stand-by 8.3 pripomienka spôsobmi:zvuk promt a vibrácií alebo oboch 9.Batéria je nabíjateľná 10.Rozmer:50*41*16 11.Farba:Červená,Čierna,Zelená, S.12.dve režim displeja:live view a front view "live view" znamená, keď č. 1 Č. 2 Č. 3 volanie je zase obrazovke zobraziť 0002 0003 0001. Najnovšie číslo zobraziť v hornej časti obrazovky. "front view" znamená, keď č. 1 Č. 2 Č. 3 volanie je zase obrazovke zobraziť 0001 0002 0003. Najstaršie číslo zobraziť v hornej časti obrazovky.K-300plus-červená pozor na čašník používa:

K-300plus-black

K-300plus-zelená:

Špecifikácia K-A2-Wred tlačidlo hovor 1. 100% vodeodolný 2. Pracovať s našimi prijímač kombinovaná bezdrôtové volanie systému 3. Môže byť inštalovaný na každý stôl, keď zákazník potrebujú pomoc, len stlačte tlačidlo volania č budú zobrazené na obrazovke, takže každý si môže ľahko vedieť, kto volá. 4. 2-tlačidlo: Hovor, Zrušiť, 5.Farba: 2 farby: Black; Biela pre prípad 7 farieb: Čierna;Modrá; Červená ;Žlté, Zelené;Fialová;Orange kremíka

Technické Parameter: Pracovné napätie: DC12V Pracovný prúd: ≤35mA Používať Frekvencie: 433.92 mhz, Prenášané Výkon: ≤10mW Prenášané Vzdialenosť>300m na voľnom priestranstve Rozmer : 60*60*22 mm Akýkoľvek jazyk, žiadne LOGO prijateľné

FAQ

Aplikácie

Bezdrôtové volanie systém môže byť použitý v reštauráciách, hoteloch, nemocniciach, čaj domu, kaviarne, kluby zdravia, salón krásy, spa centrum, bary, bazén, pláž, atď

Čo sú komponenty Bezdrôtový Čašník Bzučiak Volanie Systému ?

1. Bezdrôtový prijímač, inštalované na počítať

2. Tlačidlo hovor, inštalované na každú tabuľku

3. Opakovač signálu (voliteľné), posilnenie signálu

Ako funguje Bezdrôtové Čašník Bzučiak Volanie Systém funguje?

1. Potom, čo váš zákazník dostane sedieť čašník oznamuje im, že keď sa vyžadoval servis, všetko, čo musíte urobiť, je stlačiť tlačidlo sedí na svojom stole.

2. Keď zákazník stlačí tlačidlo volať na svojom stole, ich stôl číslo sa bude zobrazovať na receiver s tón.Čašníci potom cez hlavu na stôl, aby prijali objednávka zákazníka okamžite a rýchlo.

Bezdrôtový Čašník Volanie Systému Viac Obrázok:

Ak máte záujem o niektorý z našich Bezdrôtový Čašník Bzučiak Volanie Systému , prosím, neváhajte ma kontaktovať.Ja odpoviem do 24 hodín u vás, ďakujem!

Viac Systém Možno budete potrebovať: x

Štítky: loft nastaviť, nastavenie pwm, breadboard kábel set, čínsky ventilátora nastavte, retro tv, výstroj a pastorkom nastaviť, elektroinštalačné káble nastaviť jst, atx základná doska set, vianočné tv, z osi auta nastaviť.

Pracovné Napätie 12V
Prenášané Vzdialenosť 300m na voľnom priestranstve
Číslo Modelu K-300plus-červená+K-A2-Wred
Názov Značky Ycall
Materiál PC
Bzučiak kľúč Hovor,Zrušiť
Pracovná Frekvencia 433.92 mhz
Tlačidlo veľkosť 60*60*22 mm
Komunikácia Bezdrôtové
NÁZOV Bezdrôtové Čašník Bzučiak Volanie Systému

Napíšte svoju recenziu!

Bezdrôtové Čašník Bzučiak Volanie Systému Dlhé vzdialenosti Vzdialenosti Najlepšie Ceny Reštaurácia Pager Nastaviť(8 sledovať+100 tlačidlo)

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty